Wybierz region

Wybierz miasto

  XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”! - dzień 5

  Zalew - Amfiteatr
  Siemiatycze, ul. Grodzieńska/

  16:30 Niedziela, 29 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Przed nami XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”!

  W 2018 roku festiwal odbędzie się w dniach 25-29 lipca. Głowna scena – jak co roku – stanie na białostockim Rynku Kościuszki, zawitamy też do kilkunastu miejscowości wojewodztwa podlaskiego.

  Podlaska Oktawa Kultur to nie tylko barwne tańce i stroje, ale też piękna muzyka. Co roku na festiwalu poznajemy dźwięki charakterystyczne dla kultur z rożnych stron świata - nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji.

  Choć festiwal naturalnie się rozszerza i nie zamyka się na propozycje zespołow z odległych zakątkow świata, nadal jednak jego niewątpliwym atutem jest obrazowanie poprzez muzykę, taniec i sztukę zrożnicowania kulturowego wojewodztwa podlaskiego. Co roku prezentujemy widzom, turystom i uczestnikom festiwalu to, co mamy najpiękniejsze i najbardziej wartościowe.

  Sukces wydarzenia jest rownież rezultatem stale poszerzającej się wspołpracy regionalnej i międzynarodowej zaangażowanych w jego organizację samorządow, instytucji, organizacji pozarządowych, sponsorow i artystow. Wspołpraca ta natomiast przyczynia się do zwiększania atrakcyjności regionu zarowno wśrod jego mieszkańcow, jak i licznych turystow.

  PROGRAM:

  Siemiatycze
  godz. 16:30, amfiteatr nad zalewem
  KAPELA BRODOW (Polska)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019