Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa „Orły, sokoły… w obiektywie”

  Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
  Kozłówka, ul. Kozłówka/3, +48 81 852 83 10

  Od 21.03.2017 do 21.04.2017

  • Brak informacji o cenie

  Od 21 marca w Muzeum Zamoyskich w Kozłowce (w budynku teatralni na pierwszym piętrze) będzie udostępniona nowa wystawa czasowa „Orły, sokoły… w obiektywie”. Zostaną na niej przedstawione fotografie ptakow łowczych, czyli ptakow drapieżnych, układanych i używanych do polowania. Będą to zarowno ptaki wysokiego lotu – sokoły (białozor, rarog, sokoł wędrowny), jak i ptaki niskiego lotu – orły i jastrzębie, a wśrod nich orzeł przedni i krogulec. Zobaczymy piękno ptakow drapieżnych począwszy od piskląt do dorosłych osobnikow. Zdjęcia wykonano w Polsce, w Świętym Antonie na Słowacji oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich podczas Festiwalu Sokolniczego w Abu Dhabi. Oprocz ptakow przywita nas też pointer – pies podsokoli.
  Autorami zdjęć są: Adam Dopierała, Mikołaj Dopierała, Anna Fic-Lazor, Henryk Mąka, Michał Pszczołka, Jarosław Przydacz, Łukasz Rojek i Paweł Szczepaniak.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019