Wybierz region

Wybierz miasto

  Veegas

  Magnum Club Izdebnik
  Izdebnik, ul. Izdebnik/547

  22:00 Sobota, 28 października

  • 20zł

  Veegas:
  VEEGAS to grupa reprezentująca muzykę taneczną/ dance/disco, ktorej założycielem jest wokalista Adrian Rybczyński. Jest on rownież liderem, kompozytorem muzyki i autorem tekstow.

  VEEGAS słynie przede wszystkim ze znakomitego show podczas koncertow a rozbudowane instrumentarium gitar odrożnia grupę od innych ekip dance. Priorytetem podczas występow jest zawsze kontakt z publicznością. Zespoł zawsze rozdaje gadżety m.in. koszulki i płyty.

  VEEGAS hity – „Plastikowa Biedronka”, „Miękki Koc”, „Bukiet Roż”, „Będzie Pompa”, „Piwo Paliwo” czy ”Lubię Jeansy (Ślimak)” są często grane przez Dj’ow z całej Polski, a promowane na muzycznych kanałach telewizyjnych teledyski cieszą się sporą oglądalnością rownież na You Tube’ie..

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ