Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie autorskie z Darią Galant

  Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej
  Mielnik, ul. Brzeska/71

  16:00 Niedziela, 26 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku oraz Ośrodek Dziejow Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku zapraszają na promocję książki Darii Galant pt. „Departament straconego czasu” oraz projekcję filmu pt. „Nadbużański Teatr Konny”. Spotkanie odbędzie się dnia 26 kwietnia (niedziela) o godz. 16:00 w Muzeum w Mielniku.

  Daria Galant – powieściopisarka i reżyser. Autorka powieści: „Południca”, „Siostry Opposto”, „Kobieta o oczach rzeki” i zbioru wierszy: „Lilith” i „Syrena Słowiańska”. Autorka sztuk wizualnych i audiowizualnych. W 2009 roku była ekspertem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej ds. oceny produkcji filmowej i scenariuszy. Jej książki, filmy i prace artystyczne znajdują się w zbiorach Biblioteki Narodowej, muzeow, galerii, ośrodkow kultury.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019