Wybierz region

Wybierz miasto

  Sportowa Kozłówka

  Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
  Kozłówka, ul. Kozłówka/3, +48 81 852 83 10

  11:00 - 16:00 Sobota, 19 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Kozłowka to miejsce z bardzo bogatą tradycją sportową. To tutaj w 1924 roku z inicjatywy Adama Zamoyskiego, II ordynata kozłowieckiego a jednocześnie wieloletniego prezesa (1924–1936) Związku Towarzystw Gimnastycznych, zostało założone kozłowieckie gniazdo „Sokoła”. Jego powstanie poprzedzone było wcześniejszą kilkuletnią działalnością Klubu Sportowego „Kozłowka”, w ktorą mocno zaangażowani zostali dwaj synowie Adama: Leszek oraz Michał. Za sprawą prezesa Adama Zamoyskiego, jego osobistych ambicji i podejmowanych działań, Kozłowka stała się ogolnopolską areną dla rozwoju powszechnej kultury fizycznej i miejscem kształtowania ludzkich charakterow i postaw społecznych, zgodnie z powiedzeniem „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.
  Chcemy nawiązać do tej tradycji i 19 sierpnia zapraszamy na wielki rodzinny piknik sportowy na terenie muzealnego parku. Będzie można spotkać przedstawicieli rożnych dyscyplin i wraz z nimi pograć m.in. w piłkę nożną, siatkowkę, bule, Lacrosse. Nie zabraknie także zmagań drużynowych, gier i zabaw dla najmłodszych, konkursow i wielu niespodzianek. Dzięki naszym partnerom, żaden z uczestnikow nie wyjdzie z pikniku z pustymi rękami.
  Celem imprezy jest: rozwijanie sprawności ruchowej u dzieci * kształtowanie postawy prozdrowotnej oraz pozytywnych cech charakteru * wdrażanie do czynnego wypoczynku oraz do wspołdziałania i wspołpracy w grupie * integracja dzieci z rożnych środowisk * promowanie sportu jako aktywnego wypoczynku oraz zasad fair-play, szacunku i tolerancji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019