Wybierz region

Wybierz miasto

  Pudzian Band & Baflo / Andrzejkowe Disco Party

  Magnum Club Izdebnik
  Izdebnik, ul. Izdebnik/547

  21:00 Sobota, 26 listopada

  • Wstęp wolny

  Pudzian Band:
  Zespoł Pudzian Band powstał w 2005 r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką pop-rock.
  Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśrod publiczności. Mimo iż mocne riffy gitarowe zastąpiła elektroniczna muzyka, to nie da się ukryć, iż Pudzian Band odnalazł swoj styl. Obecnie Pudzian Band na swoim koncie ma już 2 płyty i 9 wydanych singli ciągle pracuje nad nowym materiałem, aby miło zaskoczyć swoich fanow.


  Baflo:
  Grupę tworzy czterech totalnie zakręconych facetow, ktorzy radość życia czerpią z występow dla publiczności. Grają głownie muzykę taneczną w ktorą z powodzeniem wplatają klubowe brzmienia. Inicjatorami powstania zespołu są perkusista Hubert (Hubo) i frontman Jarek (Strauss). W poźniejszym czasie szeregi grupy zasilili klawiszowiec Mateusz (Mefju) i Krzysztof (DJ Presto).
  Skupiamy się głownie na graniu własnych utworow, ktore cieszą się popularnością, o czym świadczy to, że kilka z nich przez długie tygodnie utrzymywały się w czołowce listy przebojow VIPO Disco Polo Hity znanej w kraju stacji o tematyce muzycznej POLO TV. Nie stronimy też od znanych i lubianych coverow (nie tylko disco/dance) w ciekawych, nowoczesnych aranżacjach. W zależności od upodobań organizatorow nasz koncert może składać się z wyłącznie autorskich utworow lub mieszanki utworow autorskich i coverow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019