Wybierz region

Wybierz miasto

  Projekcja filmu „Cząstka Podlasia”

  Ośrodek Dziejów Ziemi Mielnickiej
  Mielnik, ul. Brzeska/71

  18:00 Sobota, 28 marca

  • Brak informacji o cenie

  w Ośrodku Dziejow Ziemi Mielnickiej – Muzeum w Mielniku odbędzie się projekcja filmu „Cząstka Podlasia”. W filmie tym jest dużo o Podlasiu, ktore gdzieś powoli odchodzi w zapomnienie. O przemijaniu. Taka refleksyjna podroż po kresach wschodnich. Ale też historia wyjątkowego bogactwa przyrodniczego naszych terenow.

  Fotograf Zdzisław Folga z Łomży, filmowiec z Białegostoku Paweł Jankowski i kompozytor Marek Kubik postanowili stworzyć dokument ukazujący wyjątkową rożnorodność i niepowtarzalność podlaskiej przyrody oraz magię kresow wschodnich.

  Tworcy przybliżają widzom tytułową cząstkę Podlasia. Z kamerą odwiedzili m.in. okolice Białegostoku, Puszczę Knyszyńską, okolice Sokołki, Krynek, Biebrzę i Narew. Pojawiają się ujęcia z okolic Łomży, Mielnika czy Janowa Podlaskiego. Dodatkowym bohaterem jest muzyka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019