Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękni i Młodzi, Łobuzy

  Magnum Club Izdebnik
  Izdebnik, ul. Izdebnik/547

  21:00 Sobota, 3 września

  • 20zł

  Piękni i Młodzi:
  Grupa Piękni i Młodzi pochodzi z Łomży. Tworzą ją trzy osoby: Magda i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Dawid i Magda są małżeństwem od kilku lat i mają corkę Gabrysię. Magda nie zrezygnowała ze swojego zawodu i na co dzień jest higienistką stomatologiczną. Piękni i Młodzi zaczynali jako zespoł weselny, a obecnie są prawdziwymi gwiazdami muzyki tanecznej. Grają kilka koncertow tygodniowo, a kluby wypełnione są po brzegi. W 2014 roku grupa wystąpiła w siodmej edycji programu „Must Be The Music, gdzie zaśpiewali utwor „Kocham się w Tobie”.
  Magdalena – liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych.
  Daniel – najmłodszy i podobno najprzystojniejszy (!) wokalista w całym zespole. Świetnie pisze teksty. Obecnie jeszcze student korzystający z pełni życia...
  Piotrek – Dusza człowiek!!! To dzięki niemu bezpiecznie dojeżdżają i nie spoźniają się na koncerty. Jest rownież DJ-em oraz realizatorem dźwięku podczas koncertow.


  Łobuzy:
  Zespoł, ktory wstrząśnie polską sceną muzyczną.
  DISCO YOLO. Wykonawcy hitu „Ona czuje we mnie piniądz”, ktory pojawił się w sieci 1 lipca 2015 roku. Na dzień 25 lipca zespoł Łobuzy ze swoim teledyskiem osiągają wynik prawie 900 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube! Internauci pod teledyskiem zastanawiają się, czy "Ona czuje we mnie piniądz" to parodia disco polo, czy teledysk przygotowany na serio...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019