Wybierz region

Wybierz miasto

  Paweł Domagała

  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie
  Drohiczyn, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego/13, +48 85 655 70 69

  18:00 Piątek, 16 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorow młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele rol teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprocz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie rownież na tym polu.
  "Opowiem Ci o mnie" to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżację zadbał Łukasz Borowiecki, jest on rownież wspołautorem muzyki.
  Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprocz miłości Domagała porusza rownież takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokoj wewnętrzny.
  Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwiękow pokrewnych tworczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.
  Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem i singlem z płyty - "Jestem tego wart"
  Płyta ukazała się na rynku 18 listopada 2016 r. i już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołowce najlepiej sprzedających się płyt.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019