Wybierz region

Wybierz miasto

  Nowiński Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Plac przed Urzędem Gminy Sitkówka-Nowiny
  Nowiny, ul. Nowiny/

  10:00 - 14:00 Sobota, 19 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Zbliża się wyjątkowy dzień – 19 grudnia

  Dzień, w ktorym serce Gminy Sitkowka-Nowiny zacznie mocniej bić… To dzień Nowińskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego i Wielkiego Kolędowania!
  Bez względu na pogodę, wśrod pachnących lasem stroikow, aromatu świątecznych potraw i słodkich ciasteczek, zarowno na dzieci, jak i dorosłych czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!

  Na naszym pierwszym Nowińskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym zagości moc pyszności. Na wszystkich czekać będzie degustacja tradycyjnych regionalnych świątecznych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy. Oprocz degustacji będzie można też zrobić zaopatrzenie na świąteczny stoł.

  Kochani...! aby Skrzat Nowinek, mogł spełnić Wasze najskrytsze marzenia, trzeba wybrać się pod Urząd Gminy Sitkowka-Nowiny i poczuć magię świąt...!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ