Wybierz region

Wybierz miasto

  Masters - Markus P - Rompey / Gala Disco & Dance

  Magnum Club Izdebnik
  Izdebnik, ul. Izdebnik/547

  21:00 Sobota, 29 października

  • Wstęp wolny

  Masters:
  Polski zespoł wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Grupa została założona w 2007 roku w Zambrowie. Liderem, założycielem i autorem większości utworow jest Paweł Jasionowski. Najbardziej znane utwory zespołu to: Żono moja, Bella, Mazureczka i Szukam dziewczyny. Poza tym Masters kojarzony jest rownież z takimi kompozycjami jak: Jestem krolem Disco, Pijemy Twoje zdrowie, Serce do koperty, Słodka jak miod, Schody do nieba, Poszukaj szczęścia. 4 lipca 2014 roku podczas I Ogolnopolskiego Polo TV Hit Festiwal w Szczecinku zespoł otrzymał platynową płytę za sprzedaż ponad 30 tysięcy płyt albumu Viva Polonia.
  Albumy: Nowy ja (2008), Żono moja...i inne przeboje (2008)
  Namaluję na niebie (2010), Viva Polonia – czwarty album zespołu Masters wydany 12 grudnia 2012 roku, Masters – piąty album zespołu Masters wydany 10 czerwca 2014 roku.


  Markus P:
  Markus P pochodzi ze Szczecina na stałe mieszkający w Chicago. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę / wokalistę, znany jako zespoł, gra i śpiewa w amerykańskich piano bars, często występuje jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy , intensywnie zajęty co weekendowo na polskich koncertach, event'ach, pokazach mody. Jest kompozytorem wielu piosenek, m.in. "Tu jest" Boys, "Pozwol pokochać", "Jesteś blisko". Muzyka jest jego pasją, ktorej oddał całe swoje serce. Swoją muzyczną premierą "Za ta chwile" zaistniał w sercach fanow jako muzyczny romantyk z anielską duszą.
  Nowe pomysły muzyczne wpłynęły na dynamiczny rozwoj i nowa karierę, kolejne piosenki, teledyski, koncerty. Tym razem z polskimi przebojami, z zamiarem podbicia nie tylko rynku amerykańskiego, ale i europejskiego w dynamicznym stylu dance.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ