Wybierz region

Wybierz miasto

  Krystyny w Kozłówce

  Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
  Kozłówka, ul. Kozłówka/3, +48 81 852 83 10

  Sobota, 12 marca

  • Brak informacji o cenie

  XIX Zjazd Krystyn odbędzie się w marcu w Lublinie. Krystyny zawsze spędzają swoje imieniny kulturalnie. Dlatego na trasie tegorocznej wyprawy pań znalazło się Muzeum Zamoyskich w Kozłowce.
  Przypomnijmy, pierwszy zjazd Krystyn odbył się w roku 1998, a w grupie były wowczas takie znakomitości, jak m.in. Krystyna Bochenek, Krystyna Czubowna, Krystyna Feldman, Krystyna Giżowska, Krystyna Janda, Krystyna Kofta, Krystyna Kołodziejczyk, Krystyna Prońko, Krystyna Sienkiewicz, Krystyna Tkacz i Krystyna (Wanda) Warska. Zjazd Krystyn jest zawsze wydarzeniem bez względu na to, czy są to metropolie, czy też mniejsze miejscowości. Krystyny gościły na przykład Katowice, Sopot, Krakow, Kielce, Ciechocinek, Wrocław, Opole, Łodź, Poznań, Zakopane, Toruń, Cieszyn i Szczecin. Za każdym razem Krystyny mają inne motto, inny pomysł na wspolną zabawę i inny stroj. Zawsze też kwestują na jakiś szczytny cel – najczęściej łożą na utrzymanie dzieci w placowkach opiekuńczych lub wspierają badania profilaktyczne kobiet.
  Do Kozłowki Krystyny zjadą już 12 marca. Następnego dnia odbędą się uroczystości w Lublinie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019