Wybierz region

Wybierz miasto

  Kortez

  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie
  Drohiczyn, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego/13, +48 85 655 70 69

  19:00 Niedziela, 26 lutego

  • 60zł

  Kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Zauważony w programie Must Be The Music. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, ktore stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana „Jazzboy Session EP”, na ktorą złożyły się trzy piosenki: „Zostań”, „Joe” i „Co Myślisz?”.
  Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z ktorego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomowny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentow na naszym rynku. Jego debiutancka płyta „Bumerang”, to intymny zbior opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019