Wybierz region

Wybierz miasto

  IV Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich „O berło Aleksandra Jagiellończyka”

  Hala sportowa Zespołu Szkół w Mielniku
  Mielnik, ul. Brzeska/132

  10:00 Sobota, 26 maja

  • Brak informacji o cenie

  IV Ogolnopolski Turniej Tańcow Polskich „O berło Aleksandra Jagiellończyka”

  Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji wraz Zespołem Szkoł w Mielniku i Mielnickim Klubem Tanecznym „Sosenka” mają niewątpliwą przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogolnopolski Turniej Tańcow Polskich „O berło Aleksandra Jagiellończyka”, ktory odbędzie się 26 maja 2018 r. w Mielniku.
  Z wielką radością będziemy gościć po raz kolejny przedstawicieli ośrodkow tanecznych z całej Polski, jednocześnie ukazując formę tańca polskiego mieszkańcom oraz turystom przebywającym w tym czasie na naszych nadbużańskich terenach.
  Turniej zostanie rozegrany w kategoriach I, II, III, IV i V. Będzie można obejrzeć zmagania par tanecznych w rożnym wieku w tańcach takich jak: mazur, oberek, kujawiak, polka. W taneczny nastroj wprowadzi Państwa reprezentacyjny polski taniec narodowy Polonez w wykonaniu wszystkich zawodnikow biorących udział w turnieju. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszego zaproszenia i licznie przybędą na przygotowane wydarzenie kulturalne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ