Wybierz region

Wybierz miasto

  III Nadbużańska Noc Kabaretowa w Mielniku

  Amfiteatr Topolina.
  Mielnik, ul. Mielnik/

  18:00 - 22:30 Piątek, 13 lipca

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na III Nadbużańską Noc Kabaretową dnia 13 lipca (piątek) w godz. 18:00-22:30 do amfiteatru Topolina w Mielniku. Wstęp bezpłatny. Pechowy piątek trzynastego zostanie odczarowany dobrym humorem w doborowym towarzystwie takich kabaretow jak:

  NO I CO
  Kabaret No i Co, w skrocie NIC. Skąd taka nazwa? Sęk w tym, że właśnie… znikąd. Powstaliśmy przypadkiem. Pewnego dnia postanowiliśmy się spotkać (prawie się nie znając) i działać. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach i mamy podobne poczucie humoru. Kabaret był jedynym wyjściem, aby połączyć nasze rożne zainteresowania. Dzisiaj w – naszym składzie są: Bartek, ktorego największą pasją jest piłka nożna, Paweł, ktorego można zobaczyć w zespole disco polo (taką ma Taktykę…), Karol, ktory na swoim koncie ma rożne posady, ale w skrocie możemy rzec, że jest karateką, Natalia, ktora uwielbia rożowy kolor i studiuje kryminologię. Jesteśmy całkiem rożni, najczęściej się nie zgadzamy, śmiejemy się z czegoś, żeby po chwili stwierdzić, że nikogo innego to nie rozbawi… ale zebraliśmy się po to, aby nasi widzowie śmiało się do rozpuku. Tak o sobie mowią członkowie kabaretu.

  KABARET Z KONOPI
  Kabaret zawiązał się w 2004 r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście Nagrod Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp. Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Zawsze przygotowany dociera na czas. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%.

  CZESUAF
  Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 r. W tym czasie stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programow komediowych, a także wziął udział w kilkudziesięciu realizacjach telewizyjnych, m.in. dla TVP2, Polsatu i Comedy Central („Kabaret na żywo”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Latający Klub 2”).

  Skład grupy tworzą: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Maciej Morze. Najnowszy program kabaretu Czesuaf nosi tytuł „Rewizyta”. To prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość. Wśrod nich skecze i piosenki, ktore premierę miały podczas zwycięskiej dla Czesuafa XXII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek” 2017.

  WIDELEC
  Kabaret powstał w 1997 roku, pomysłodawcą i założycielem jest Jacek Janowicz. Na scenie zagrał ponad 1500 występow. Kabaret Widelec to laureat większości prestiżowych kabaretowych festiwali. W 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ, czterokrotnie zwyciężał Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. Ma na koncie około 40 festiwalowych nagrod i wyrożnień, w tym kilka Grand Prix, liczne Nagrody Publiczności, a także wiele indywidualnych laurow za aktorstwo, teksty, muzykę czy osobowość sceniczną. Kabaret występował nie tylko w największych polskich amfiteatrach czy na Sali Kongresowej, ale także w więzieniach, na przyczepie TIRA, leśnej polanie, schodach katedry oraz w kilku kopalniach. W jego szeregach występują lub występowali przedstawiciele takich zawodow jak lekarz, prawnik, ogrodnik, ale też ksiądz, dwaj piloci, kelner, misjonarz i grabarz. W 2007 roku Widelec ustanowił do dziś nie pobity rekord Guinnessa występując na scenie przez 24 h non stop. 8 listopada 2017 r. w Teatrze dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku Kabaret Widelec świętował swoje 20-lecie.

  K2
  Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopakow trzecią połowką kabaretowej pomarańczy ;) Od pierwszych wspolnych występow widać, ze to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprocz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019