Wybierz region

Wybierz miasto

  II Nadbużańska Noc Kabaretowa

  Amfiteatr Topolina.
  Mielnik, ul. Mielnik/

  18:00 - 22:30 Piątek, 14 lipca

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na II Nadbużańską Noc Kabaretową dnia 14 lipca (piątek) w godz. 18:00-22:30 do amfiteatru Topolina w Mielniku.

  Wystąpią takie kabarety jak:

  Kabaret PUKPUK

  Kabaret pochodzi z Krakowa, powstał w 2008 roku. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Ciekawe rozwiązania sceniczne, dobrze zaśpiewane i skomponowane piosenki, a także duża dawka dobrego humoru jest najlepszą jego wizytowką. Kabaret tworzą aktorzy i kabareciarze wspołpracujący z takimi krakowskimi instytucjami jak: Teatr KTO, Centrum Kultury ROTUNDA oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA.

  Foto 3 1CZWARTA FALA

  Kabaret Czwarta Fala- kielecka formacja młodego pokolenia, ktorej tworczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektow pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność. Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogolnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze- Kloc i Wentyl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna- tak najkrocej można opisać tworczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotow akcji. Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie. Odkryj w sobie pokłady humoru o ktorych do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwol zaprosić się do świata absurdu w ktorym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwol porwać się Czwartej Fali!

  DSC_2425b 1ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ

  Kabaret powstał w 2007 roku. Miejsce pochodzenia nominalnie Szczebrzeszyn, meldunkowo Lublin. Styl kabaretu dotąd niespotykany i odtąd nienaśladowany. Skecze inteligentne, z drugim dnem, z trzecim zakończeniem, z dobrą muzyką, z synchronicznym ruchem i z puentą. W 2014 roku kabaret otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności na Ostrołęckich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA, Ostrołęka.

  antoni profiloweANTONI GORGOŃ GRUCHA –postać kabaretowa

  Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słow na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twoj kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bolu, wytyka błędy i mowi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mowić. Występy Antoniego można oglądać w Telewizjach POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka .Podczas emisji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, Latającym Klubie Dwojki i Dzięki Bogu już Weekend.

  CHYBA

  Kabaret Chyba – popularny wrocławski kabaret, laureat najważniejszych nagrod na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce, od lat wspołpracujący z Kabaretem Moralnego Niepokoju, stale zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie.

  Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnostwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposob się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019