Wybierz region

Wybierz miasto

  Exaited

  Klub Platinium
  Siemiatycze, ul. Ciechanowiecka/33

  Piątek, 19 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Exaited

  Exaited - autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Mieszanka nowoczesnych stylow muzycznych i tanecznych utrzymana w rytmach dance electro czy r'n'b jest cechą charakterystyczną dla tworcow zespołu. Wspołpracę zapoczątkował utwor "Taką chciałeś mnie" prezentowany w radiach lokalnych w 2005 roku. Pierwszy oficjalny singiel - "Nie chcę" wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną.
  W 2008 roku zespoł zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska "Hity na Czasie" z kolejnym singlem - "We Can Dance" ktory juz po krotkim czasie okazuje się letnim hitem i pozostaje w czołowce list radiowych m.in gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.
  "Show Me Your Affection" okazuje się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Zespoł zaproszony poraz drugi na imprezę Eski w Warszawie w 2009r wystąpił na scenie obok największych zagranicznych gwiazd muzyki dance. Wyjątkowy utwor "Sunshine" otworzył drzwi do wytworni w Barcelonie.
  Hiszpańscy produceńci zainteresowani wspołpracą stworzyli z zespołem odrębny projekt pod nową nazwą Ines. Tak kolejna propozycja "Believe" (w remixie Dj Nitro feat Ines) zagościł na europejskich listach radiowych w 2011r. "Naucz mnie kochać" - to najnowsza - bardziej osobista propozycja Agnieszki. Utrzymana w stylu pop doskonale wpasowuje się w szereg utworow sentymentalnych nagranych we wcześniejszych latach.
  Obecnie zespoł pracuje nad materiałem muzycznym, ktory zaskoczy nie tylko pomysłem i rożnorodnym brzmieniem mocno tanecznych utworow, ale będzie to nowa odsłona ktorej wierni fani z pewnością długo wypatrywali.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ