Wybierz region

Wybierz miasto

  Cliver

  Magnum Club Izdebnik
  Izdebnik, ul. Izdebnik/547

  21:00 Sobota, 16 kwietnia

  • 20zł

  Cliver:
  Grupa muzyczna CLIVER została założona w 2002 roku z inicjatywy Cezarego Hajdackiego, głownego tworcy muzyki i tekstow oraz aranżacji piosenek. We wrześniu 2007 roku zespoł CLIVER wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Kanikuły”. Z tego właśnie krążka pochodzą wszystkie wyżej wymienione utwory. Wydaniu płyty towarzyszył koncert w opolskim amfiteatrze na imprezie „Disco Vanila Party”, zorganizowany przez firmę Vanila Records, wydawcę pierwszej płyty zespołu CLIVER.

  W 2009 roku została wydana druga płyta p.t.: "Pokaż jak się kręcisz", zawierająca tytułową piosenkę oraz takie hity jak: "Weekend playboya" czy "Nimfomanka" i "Ogrodnik". Od 2009 roku grupa Cliver wspołpracuje z innymi zespołami, tworząc wspolnie utwory. Do duetu z zespołem MIG p.t.: "Pijemy do samego dna" został nakręcony teledysk, ktory cieszy się bardzo dużą popularnością. Cliver tworzy wspolnie nie tylko z grupą MIG, ale rownież z zespołem Sebii i Cover.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jesteś alternatywką czy atencjuszką? A może boomerem? Sprawdź, czy rozumiesz slang młodzieży! 2019